Збірна України з футзалу зазнала образливої ​​поразки від Польщі

"Жовто-сині" упустили перевагу у два голи.
2023 г., 20 вересня, 20:45
Збірна України  / futsal.com.ua
Збірна України / futsal.com.ua

У середу, 20 вересня, у рамках відбору на чемпіонат світу з футзалу збірна України зустрічалася з Польщею.

Наші хлопці змогли потужно стартувати, забивши двічі за 13 хвилин. Голами відзначилися Ігор Корсун та Олександр Педяш.

Далі "жовто-сині" розслабилися, а от суперники максимально налаштувалися на камбек. Полякам вдалося до кінця першого тайму відновити паритет, а вже в середині другої 20-хвилинки вийти вперед.

Українці створили в час, що залишився, кілька потужних навал, випустивши п'ятого польового, проте навіть зрівняти рахунок нашій команді не вдалося.

Таким чином, після двох турів збірна України займає третій рядок у групі В, набравши три бали.

Нагадаємо, у першій грі кваліфікації на ЧС збірна України знищила Бельгію з рахунком 10:2.

Україна – Польща 2:3

Голи: Корсун (11), Педяш (13) – Крезель (13), Ципун (20, автогол), Марек (34)

Україна: Ципун, Швед, Фаренюк, Корсун, Шотурма, Мельник, Жук, Чернявський, Семенченко, Педяш, Зварич, Завертаний, Савенко

Польща: Калужа, Скʼєпко, Заставник, Лютецький, Крезель, Кубик, Мадзенг, Сендлевскі, Канівський, Лещак, Мровець, Марек, Жадурський, Наврат