Аргентина - Україна 7:1: огляд матчу та результат гри 15.09.2024

Провальна гра в обороні не дозволила українцям претендувати на позитивний результат.
15 вересня, 19:48
Аргентина - Україна / Getty Images

У неділю, 15 вересня, у Ташкенті (Узбекистан) збірна України з футзалу розпочала свій шлях на чемпіонаті світу 2024 року.

Першим опонентом команди Олександра Косенка став один із фаворитів турніру збірна Аргентини.

Українці здорово почали поєдинок, граючи з аргентинцями на рівних. І саме "жовто-сині" відзначилися першим голом: унаслідок перепасовки капітан команди Петро Шотурма завдав удару, після якого м'яч рикошетом від штанги влетів у сітку.

Але, на жаль, на цьому позитивні моменти української команди в цій грі добігли кінця - аргентинці швидко зрівняли рахунок.

Хоча передував цьому досить спірний момент: суддя призначив пенальті за шостий фол України, хоча він цілком міг фіксувати порушення з боку Аргентини.

Джерело: Getty Images

У підсумку Арр'єта реалізував 10-метровий, після якого Україна одразу ж пропустила другий гол - це Бранді красивим ударом п'ятою вивів свою команду вперед.

Після перерви ситуація не змінилася. Всього через 35 секунд від початку тайму рахунок став 3:1. А потім кошмар продовжився: гравці збірної Аргентини забили ще чотири рази, причому двічі м'яч влетів у ворота України після удару зі своєї половини поля.

Як підсумок: поразка 1:7 і далеко не найкращий старт на турнірі у виконанні збірної України. У наступному турі "жовто-сині" зустрінуться з Анголою. Цей матч відбудеться 18 вересня.

Аргентина - Україна 7:1
Голи: Арр'єта, 19 (пен.), 32, Бранді, 19, Роза, 21, Борруто, 30, 40 - Шотурма, 18.

Аргентина: Сарм'єнто, Гауна, Боло, Роза, Таборда (к).

Заміни: Краветцкі, Бранді, Клаудіно, П'яца, Вапоракі, Арр'єта, Борруто, Корсо, Тріподі.

Україна: Сухов, Микитюк, Чернявський, Швед, Шотурма (к).

Заміни: Савенко, Ципун, Абакшин, Жук, Зварич, Корсун, Мельник, Семенченко, Фаренюк.

Попередження: Корсун, Зварич.

Нагадаємо, що на ISPORT можна ознайомитися з розкладом та результатами всіх матчів чемпіонату світу 2024 року з футзалу.