Україна реабілітувалась за поразку від Аргентини, розгромивши Анголу

Цього разу вже українці виступили у ролі тих, хто не шкодував суперника.
Вчора, 17:25
Ангола - Україна / Getty Images

У середу, 18 вересня, в Ташкенті на Хумо Арені відбувся матч другого туру чемпіонату світу-2024 з футзалу, в якому зустрілися Ангола та Україна.

Обидві збірні зазнали поразки в першому турі, до того ж для українців їхня поразка була особливо болючою - команда Олександра Косенка була розгромлена Аргентиною 1:7.

Тож у "жовто-синіх" явно була мотивація вийти й обіграти свого наступного суперника.

На 7-й хвилині Україна отримала право на пенальті, який реалізував Євген Жук. Через шість хвилин Ігор Корсун подвоїв перевагу своєї команди, а незабаром він став автором дубля, довівши рахунок до розгромного.

Джерело: Getty Images

Але практично відразу ж Ангола відіграла один м'яч.

Після перерви сценарій не змінився: Мельник реалізував штрафний, далі по голу забили Зварич і Чернявський. Ангола знову забила, але останнє слово було за Жуком, який оформив дубль.

Як підсумок: перемога 7:2 і третє місце для збірної України, яка чекає, як свій матч другого туру зіграють Аргентина та Афганістан, з яким українцям грати в останньому турі.

Ангола - Україна 2:7
Голи: Да Сілва, 17, Ведо, 40 - Жук, 7 (пен.), 40, Корсун, 13, 16, Мельник, 26, Зварич, 28, Чернявський, 32.

Ангола: Гоміту, Адеріто, Камбангула, Да Сілва, Чіко.

Заміни: Деніс, Нельсіньо, Доче, Фонтура, Фортес, Калуанда, Осна, Песадо, Ведо.

Україна: Сухов, Абакшин, Зварич, Корсун, Семенченко.

Заміни: Ципун, Савенко, Жук, Мельник, Микитюк, Фаренюк, Чернявський, Швед, Шотурма (к).

Попередження: Адерито, Гоміту.

Нагадаємо, що на ISPORT можна ознайомитися з розкладом та результатами всіх матчів чемпіонату світу 2024 року з футзалу.