Джокер Мельник та шедевральний асист Сухова: огляд матчу Нідерланди - Україна на ЧС з футзалу

Дубль Мельника та гол Зварича принесли перемогу підопічним Косенка.
Сьогодні, 08:20
Нідерланди - Україна / Getty Images

Національна збірна України з футзалу у важкому матчі здолала команду Нідерландів (3:1). Підопічні Олександра Косенка пробились у 1/4 фіналу чемпіонату світу.

Українці активніше розпочали поєдинок, що дало свої плоди у середині першої половини гри. Михайло Зварич відкрив рахунок після чудової комбінації "синьо-жовтих" вразивши вже порожні ворота.

У другому таймі Нідерланди діяли куди активніше. "Помаранчеві" зусиллями Саїда Бузамбу змусили капітулювати нашого Олександра Сухова, зрівнявши рахунок. Проте, вже за хвилину Сухов видав хороший асист на Мельника, який знову вивів Україну вперед. Згодом той же Мельник подвоїв перевагу нашої команди, встановивши остаточний рахунок.