Україна у результативному матчі обіграла Венесуелу та пробилася до півфіналу ЧС-2024 з футзалу

"Жовто-сині" відправили дев'ять м'ячів у ворота суперника, який чинив опір лише у першій половині зустрічі.
Сьогодні, 19:45
Збірна України  / Getty Images
Збірна України / Getty Images

У неділю, 29 вересня, у Ташкенті відбувся чвертьфінальний матч чемпіонату світу-2024 з футзалу, в якому зійшлися Україна та Венесуела.

Від цієї гри можна було всякого очікувати, адже венесуельці на попередній стадії примудрилися обіграти Іспанію, одного з фаворитів турніру.

Але поєдинок показав, що такі сенсації ніяк не впливають на українських гравців - на п'ятій хвилині Данило Абакшин відкрив рахунок.

За хвилину суперник відігрався, після чого команди обмінялися "дуплетами": на голи Шотурми й Абакшина Венесуела відповіла результативними ударами Віамонте і Відаля.

Ще до перерви Абакшин встиг оформити хет-трик, а Швед поставив крапку в першій 20-хвилинці, зробивши рахунок 5:3.

Після відпочинку українці продовжили домінувати, швидко забивши вшосте. А незабаром красою відзначився Сухов: воротар прорвався до воріт суперника і завдав точного удару.

Джерело: Getty Images

Хоч південноамериканці й зуміли забити вчетверте, але це був їхній максимум цього дня. "Жовто-сині" повернули перевагу в чотири голи і навіть розвинули її до п'яти.

У підсумку Україна перемогла з рахунком 9:4 і стала другим півфіналістом турніру, вперше з 1996 року. Останнім суперником команди Олександра Косенка на шляху до фіналу стане Бразилія, яка раніше обіграла Марокко.

Україна - Венесуела 9:4
Голи: Абакшин, 5, 16, 18, Шотурма, 14, Швед, 20, Семенченко, 21, Сухов, 27, Чернявський, 32, Микитюк, 38 - М. Франсія, 6, Віамонте, 16, Відаль, 17, Морілло, 30.

Україна: Сухов, Абакшин, Корсун, Мельник, Семенченко.

Заміни: Ципун, Савенко, Жук, Зварич, Микитюк, Фаренюк, Чернявський, Швед, Шотурма (к).

Венесуела: Вільялобос, Віамонте, Кабаркас, Карреньо, Санс.

Заміни: Васкес, С. Франсія, Морено, Торрес, Брісеньо, Відаль, Морілло (к), М. Франсія, Хіменес.

Попередження: Швед - Відаль, М. Франсія, Брісеньо.

Нагадаємо, що на ISPORT можна ознайомитися з розкладом та результатами всіх матчів чемпіонату світу-2024 з футзалу.