Сестри Алексіїви здобули срібні медалі чемпіонату світу з водних видів спорту

Спортсменки виграли чергові медалі для України.
2022 г., 23 червня, 18:19
Марина та Владислава Алексіїви / Getty Images

У Будапешті (Угорщина) триває чемпіонат світу-2022 з водних видів спорту. У четвер, 23 червня, відбувся фінал у довільній програмі дуетів в артистичному плаванні.

Україну в цьому змаганні представляли сестри Алексіїви – Марина та Владислава.

Дівчатам вдалося стати другим за підсумками фіналу, показавши результат – 94.1667.

Переможницями фіналу став дует із Китаю (95.5667), а трійку найкращих замкнули представниці Австрії (92.8000).

Чемпіонат світу-2022. Артистичне плавання.
Довільне соло, дуети

1. Китай (Ван Люї та Ван Цяньї) - 95.5667
2. Україна (Марина та Владислава Алексіїви) – 94.1667
3. Австрія (Анна-Марія Олександрі та Ейріні-Марина Олександрі) – 92.8000

Варто зазначити, що сестри Алексіїви вже вигравали медаль на цьому чемпіонаті світу. Раніше дівчата стали другим у технічній програмі дуетів.

Нагадаємо, чемпіонат світу-2022 з водних видів спорту відбувається з 17 червня до 3 липня у Будапешті (Угорщина).