Рижикова взяла бронзу на етапі Діамантової ліги у бігу з бар'єрами

Українка подолала дистанцію в 400 метрів зі своїм найкращим результатом у сезоні.
2022 г., 30 червня, 23:08
Анна Рижикова / Getty Images

Українська легкоатлетка Анна Рижикова стала бронзовою призеркою етапу Діамантової ліги у шведському Стокгольмі.

Українська спортсменка стала третьою у забігу на 400 метрів з бар'єрами, подолавши дистанцію зі своїм найкращим результатом у сезоні - 54,33 секунди.

Перемогу з новим рекордом Діамантової ліги святкувала представниця Нідерландів Фемке Бол (52,27 секунди), друге місце посіла спортсменка з Ямайки Рашелл Клейтон (53,90 секунди).

Українка Вікторія Ткачук також оновила свій найкращий результат у сезоні (54,72 секунди) та посіла п'яте місце.

Легка атлетика. Діамантова ліга, біг на 400 м з бар'єрами. Стокгольм

1. Фемке Бол (Нідерланди) - 52,27 с

2. Рашелл Клейтон (Ямайка) - 53,90 с

3. Анна Рижикова (Україна) - 54,33 с

5. Вікторія Ткачук (Україна) – 54,72 с

Раніше повідомлялося, що на етапі Діамантової ліги у Стокгольмі у стрибках у висоту Юлія Левченко здобула срібну нагороду, а Ірина Геращенко стала бронзовою призеркою.