Цуренко: Росію необхідно зупинити будь-яким із доступних способів

Українська спортсменка висловилася про війну у нашій країні.
30 червня, 10:20
Леся Цуренко / Getty Images
Леся Цуренко / Getty Images

Українська тенісистка Леся Цуренко поділилася думками про війну.

За словами Цуренка, те, що відбувається в Україні, необхідно припинити будь-яким доступним способом.

Читайте також: Калініна - Цуренко: відео найкращих моментів матчу Вімблдону

"Дивіться, ось моя ситуація. Моя сім'я жила в Грузії. Напередодні Нового року з 1992 на 1993 ми втекли з Грузії, тому що там була війна. Цю війну створила Росія. Так що це вдруге, коли на моїй родині позначаються дії російських". Це було 28 років тому, мені 33. Коли ми поїхали, мені було 4 роки.

Це потрібно зупинити. 28 років для мене особисто як моя сім'я постраждала. Це треба якось зупинити. Це моя думка.

Я думаю так, якщо є щось, що кожна людина на цьому світі може зробити, буде добре, якщо вона це зробить. Якщо хтось думає, що пожертвувати 10 доларів нічого не означає, це не так. Це означає багато. У головному місті моєї області, у Миколаєві, немає води вже кілька місяців. Тому, якщо ви думаєте, що 10 доларів – це нічого, але насправді це 10 пляшок води для цих людей.

Є причини, чому санкції запроваджуються. Спортсменів усувають також, бо є причина. Росію слід зупинити. Це моя думка. Мені дуже шкода такі країни, як Україна, Грузія, я не кажу, що мені не шкода інших через інші конфлікти. Я думаю, що Росія вже творить надто багато. Це занадто. Їх потрібно зупинити будь-яким можливим способом.

Також українка розповіла, чи згодна вона з усуненням російських спортсменів від міжнародного спорту.

"Так, згодна. Це тільки крок. Це хороший крок, який показує, що ми всі повинні робити. І я українка. У моїй голові не може бути інших варіантів. Знову ж таки, я була б першою, хто б сказав, що їх не Але як я розповідала вже, так, я тут помилилася, я чула тільки думку від одного гравця з Білорусі та ще одного гравця з Росії, особисто мені було сказано, що ця людина проти війни. Від інших я не почула нічого. для мене мовчання – знак… Нічого хорошого… Я то думала, у мене багато друзів у Турі, особливо росіян та білорусів", - заявила Цуренко в інтерв'ю БТУ.


x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK