Лієн виграла жіночий спринт на чемпіонаті Європи, Дмитренко завоювала бронзу

Завершилися чергові перегони у Брезно-Осрблі.
26 січня, 17:26
Христина Дмитренко / Getty Images

У рамках чемпіонату Європи з біатлону у словацькому Брезно-Осрблі відбувся жіночий спринт.

Перемогу досить несподівано здобула норвежка Іда Лієн, яка стартувала з 107-м порядковим номером. За нею розташувалася її співвітчизниця Марен Кіркейде, а замкнула трійку лідерів українка Христина Дмитренко.

Дмитренко завоювала свою першу медаль у кар'єрі на подібному рівні та першу медаль для України в поточному біатлонному сезоні. Для Христини це дебютний чемпіонат Європи в кар'єрі.

Варто зазначити, що українська біатлоністка відстала від переможниці на 35,4 секунди.

Щодо інших представниць нашої країни, то Ірина Петренко посіла 12 місце, Ганна Кривонос завершила гонку на 25 позиції, Олена Городна прийшла до фінішу 31-шою, а Анастасія Меркушина, Любов Кип'яченкова та Олександра Меркушина посіли 32, 36, та 39 сходинку відповідно.