Рекорд Ендріка, гол Мбаппе та нереальні сейви Куртуа: огляд матчу Реал - Штутгарт

Підопічні Карло Анчелотті обіграли Штутгарт у тяжкому матчі.
Вчора, 08:44
Реал - Штутгарт / Getty Images

Реал у важкому матчі обіграв німецький Штутгарт на старті основного етапу Ліги чемпіонів. Підопічні Карло Анчелотті забили три голи, проте, два м'ячі влетіли у ворота німців вже в кінці зустрічі.

У першому таймі декілька нереальних сейвів здійснив бельгійський голкіпер "вершкових" Тібо Куртуа. Реал теж намагався вразити ворота німців, але перша половина зустрічі завершилась "сухими" 0-0.

Проте, вже на старті другої половини зустрічі Кіліан Мбаппе вивів "вершкових" вперед, перегравши голкіпера німців Нюбеля красивим пострілом - 1:0.

Однак, Штутгарт і не думав здаватися. Німці значно збільшили кількість своїх атак на ворота Куртуа, одна з яких увінчалась успіхом - Деніз Ундав зміг вразити ворота "вершкових".

Мадридці таки довели матч до своєї перемоги. Антоніо Рюдігер з передачі Луки Модріча знову вивів Реал вперед на 83 хвилині, а Ендрік забив на 90+5, встановивши остаточний рахунок зустрічі.