iSport

Пілот Феррарі очікує поліпшень у решті Гран-прі, що залишилися

Хемілтон вірить у прогрес після сходу в Сан-Паулу.
14 листопада, 14:07     Автор: Валентина Чорноштан
Льюїс Хемілтон / Getty Images

Пілот Феррарі Льюїс Гемілтон розповів, що він думає після невдачі в Бразилії та вважає, що італійська команда може покращити свої результати на наступному Гран-прі.

"Ми повернемося в боротьбу в наступних гонках. Попереду розігруватиметься ще багато очок - будемо налаштовуватися на це. У Лас-Вегасі не чекаю нічого особливого, просто постараємося змінити ситуацію і викластися на повну".

Раніше керівництво Феррарі розкритикувало пілотів.

"Я не чекаю нічого, крім того, що ми з командою, як завжди, віддамо всі сили заради успіху. Я знаю, що на базі всі дуже старанно працюють, щоб забезпечити нам потрібний рівень на старті наступного сезону. Я без поняття, де ми опинимося, але продовжую тримати пальці схрещеними і сподіватися на краще", - цитує слова Хемілтона RacingNews365.

Гран-прі в Лас-Вегасі пройде з 21 по 23 листопада.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!