iSport

Хюлькенберг розповів про незвичайну причину сходу

Один маленький камінчик став причиною поломки боліда.
Вчора, 23:15     Автор: Андрій Безуглий
Ніко Хюлькенберг / Getty Images

Пілот Ауді Ніко Хюлькенберг розповів, чому зійшов з дистанції в Барселоні.

Нагадаємо, що німець боровся за позиції в топ-10, але на 12-му колі несподівано почав відчувати проблеми з болідом і зійшов.

Як пізніше розповів сам Ніко, причиною став камінчик з-під боліда Ліама Лоусона, який потрапив у болід німця.

"Просто неймовірно… Я їхав за Ліамом Лоусоном і прийняв на себе гравій після того, як він виїхав широко. Один із камінців потрапив у вогнегасник і вимикач ERS та вивів болід з ладу. Гонка закінчена", — розповів Хюлькенберг.

Якимось чином один із цих каменів потрапив прямо в аварійну кнопку відключення живлення. І це просто вбило машину — вона вимкнулася, все було скінчено. Машина була мертва, я просто доїхав до піт-лейну. Більше нічого не залишалося. Машина просто перестала працювати

З усіма результатами Гран-прі Барселони ви можете ознайомитися на нашому сайті.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!