Чинні чемпіони підтримали ідею повернення двигунів V8
Раніше президент ФІА Мохаммед бен Сулайєм заявив, що вони ухвалили рішення про перехід Формули-1 на нові силові установки V8.
Про цей перехід висловився генеральний директор чинних чемпіонів Кубка конструкторів - Макларена Зак Браун.
"Усе, що ми чуємо від президента ФІА про V8, більший двигун внутрішнього згоряння, правильне паливо, меншу роль акумулятора, меншу гібридизацію та гучніший звук, звучить дуже привабливо", — цитують керівника видання racingnews365.
Також, за словами Брауна, у технічних деталях він більшою мірою покладається на експертів, зокрема на Мерседес.
Тим часом три команди претендують на пілота Каділлак.
Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!