iSport

Чинні чемпіони підтримали ідею повернення двигунів V8

Генеральний директор McLaren позитивно оцінив плани ФІА.
23 червня, 09:25     Автор: Валентина Чорноштан
Зак Браун / Getty Images

Раніше президент ФІА Мохаммед бен Сулайєм заявив, що вони ухвалили рішення про перехід Формули-1 на нові силові установки V8.

Про цей перехід висловився генеральний директор чинних чемпіонів Кубка конструкторів - Макларена Зак Браун.

"Усе, що ми чуємо від президента ФІА про V8, більший двигун внутрішнього згоряння, правильне паливо, меншу роль акумулятора, меншу гібридизацію та гучніший звук, звучить дуже привабливо", — цитують керівника видання racingnews365.

Також, за словами Брауна, у технічних деталях він більшою мірою покладається на експертів, зокрема на Мерседес.

Тим часом три команди претендують на пілота Каділлак.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!