iSport

Ауді першою скористалася програмою ADUO

Оновлений двигун встановили вже в Барселоні.
24 червня, 12:17     Автор: Валентина Чорноштан
Ауді / Getty Images

На Гран-прі Барселони Ауді вже використовувала оновлені двигуни, доопрацьовані в рамках програми ADUO.

Зазначається, що команда замінила двигуни внутрішнього згоряння на обох болідах перед гонкою в Іспанії, і вони вже містили останні технічні зміни.

Однак бажаного приросту потужності так і не відбулося, зате покращилися керованість та ефективність роботи двигуна. Про цьому повідомляє Motorsport.

Тим самим Ауді стала першою командою, яка впровадила доопрацювання за програмою ADUO, зберігши при цьому потенціал для подальших модернізацій у поточному та наступному сезонах.

До речі, діючі чемпіони Формули-1 підтримали ідею повернення двигунів V8.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!