Ауді першою скористалася програмою ADUO
На Гран-прі Барселони Ауді вже використовувала оновлені двигуни, доопрацьовані в рамках програми ADUO.
Зазначається, що команда замінила двигуни внутрішнього згоряння на обох болідах перед гонкою в Іспанії, і вони вже містили останні технічні зміни.
Однак бажаного приросту потужності так і не відбулося, зате покращилися керованість та ефективність роботи двигуна. Про цьому повідомляє Motorsport.
Тим самим Ауді стала першою командою, яка впровадила доопрацювання за програмою ADUO, зберігши при цьому потенціал для подальших модернізацій у поточному та наступному сезонах.
До речі, діючі чемпіони Формули-1 підтримали ідею повернення двигунів V8.
Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!