iSport

Новачок у Формулі-1 готує власний двигун

Інтрига триватиме до 2029 року.
25 червня, 13:21     Автор: Валентина Чорноштан
Каділлак логотип / Getty Images

У поточному сезоні команда Каділлак використовує двигуни Феррарі, проте керівник команди Ден Таурісс оприлюднив плани на 2029 рік.

За наявною інформацією, у американської команди з'явиться власна силова установка, і вона передбачає створення турбодвигуна V6.

Однак зараз активно обговорюється й альтернативний сценарій - можливий перехід у майбутньому на двигуни V8.

Також керівник Каділлака заявив, що остаточне рішення поки що залишається відкритим і на них чекає ще безліч раундів переговорів з виробниками силових установок.

До речі, ФІА забороняє новинку Мерседес  після скарги Феррарі.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!