iSport

Ред Булл визнав свою провину в аварії Ферстаппена

Команда принесла вибачення Максу після жахливої аварії в Австрії.
28 червня, 13:19     Автор: Валентина Чорноштан
Макс Ферстаппен / Getty Images

Керівник Ред Булл Лоран Мекіс взяв на себе відповідальність за аварію Макса Ферстаппена у кваліфікації Гран-прі Австрії.

Нагадаємо, що нідерландець занадто глибоко увійшов у поворот, внаслідок чого втратив контроль і виїхав з траси, що спричинило появу жовтого прапора.

Як заявив Мекіс, команда втратила аеродинамічну стабільність задньої осі, через що пілот не зміг утримати болід у дев’ятому повороті.

Як повідомляє джерело Motorsport-Total , Ред Булл вибачився перед Ферстаппеном і наголосив, що головне — його стан.

До речі, пілот «Феррарі» висловився щодо інциденті та пілоті Мерседеса, який здобув поул.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!