Промоутер Джошуа відреагував на інформацію про переговори з Полом
Едді Гірн, промоутер колишнього чемпіона світу в надважкій вазі Ентоні Джошуа, відреагував на інформацію The Ring про переговори з блогером Джейком Полом щодо бою у грудні в Маямі.
Представник британського боксера не став відкидати можливості проведення такого поєдинку, проте зазначив, що про остаточну домовленість говорити поки зарано.
Читайте також: Джошуа близький до угоди про бій з Полом
"Із цим трохи поквапилися. Були розмови. У нас була ідея провести маленький восьмираундовий бій цього року не з Джейком Полом, тому що він мав битися з Джервонтою Девісом. Але ми збиралися виступити в іншому карді з суперником, про якого ви, напевно, нічого не чули. Але Ей Джей хотів пройти всі етапи та просто підготуватися до того, що заплановано з Туркі Аль аш-Шейхом, а саме до двох боїв у 2026 році. І це включає бій проти Тайсона Ф'юрі. Це план Туркі.
Нам зателефонував Накіса Бідаріан із MVP, з яким ми розмовляли кілька місяців тому. Він спитав, чи хочемо ми битися з Полом. Я сказав, що не хочу публічності, не хочу розповідати всім, що ви пропонували бій Ентоні Джошуа. Якщо ви серйозно налаштовані, ми можемо обговорити цифри. Якщо є шанс, що ми проведемо бій у грудні, розберемося з цим хлопцем, виведемо його з боксу та заробимо кілька десятків мільйонів у процесі - звісно, ми розглянемо це.
Чи влаштовують цифри? Звісно. Як ви знаєте, важко вести такі розмови. Я гадаю, іноді потрібно бути максимально чесним. Чи повинен Пол битися з Джошуа? Ні. Чи достатньо він божевільний, щоб це зробити? Так. Чи є десятки мільйонів доларів для Джошуа, щоб провести вісім раундів проти Пола? Так.
Ми розглядаємо це питання і зараз є над чим працювати. Але чи це може статися? Так, це може статися", - сказав Гірн у коментарі talkSPORT Boxing.
Раніше промоутер Джошуа повідомив, коли вони ухвалять рішення щодо найближчого бою.
Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!