Хільберто Рамірес анонсував бій із Давидом Бенавідесом
Чемпіон світу за версіями WBA і WBO у важкій вазі Хільберто Рамірес (48-1, 30 KO) у своєму найближчому бою зустрінеться в рингу з володарем титулу WBC у напівважкому дивізіоні Давидом Бенавідесом (31-0, 25 КО).
Поєдинок відбудеться 2 травня на T-Mobile Arena в Лас-Вегасі, штат Невада, США і буде приурочений до мексиканського свята Сінко де Майо.
Читайте також: Бенавідес пояснив своє рішення піднятися у вазі
Американський боксер заради цього бою підніметься на дивізіон вище, щоб поборотися за титули, що належать мексиканцеві.
"Viva México. Для мене велика честь захищати свої титули WBA і WBO і представляти Мексику у вікенд Сінко де Майо в Лас-Вегасі.
Це буде легендарний вечір. Дякую за всю любов і підтримку - побачимося у Вегасі", - написав Рамірес.
Свій останній бій Рамірес провів наприкінці червня 2025 року, здолавши одноголосним рішенням суддів Юніеля Дортікоса , після чого переніс операцію на плечі.
Бенавідес у попередньому поєдинку в листопаді минулого року здобув перемогу над Ентоні Ярдом.
Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!