Тайсон Ф'юрі оцінив майбутній поєдинок Чісори та Вайлдера
Напередодні з'явилася інформація, що замість Олександра Усика на ринг проти Деонтея Вайлдера вийде Дерек Чісора.
Колишній чемпіон світу в надважкій вазі Тайсон Ф'юрі висловився щодо майбутнього бою, який може відбутися у квітні 2026 року у Великій Британії.
Отже, я щойно побачив, що Чісора і Деонтей Вайлдер збираються провести бій. Думаю, це чудовий поєдинок. Знаєте, я бився з кожним із них по три рази - щойно про це подумав.
Думаю, це дуже-дуже хороший бій. Але в цьому випадку я ставлю на свого товариша "Дель Боя" Дерека "Війну" Чісору - дострокова перемога. Давай, Дерек! Вперед! It's coming home!
Також боксер заявив, що в цьому бою має стояти на кону пояс.
"І на кону також має бути пояс. Тому звертаюся до санкціонуючих організацій: у вас тут два легендарних бійця. Поїхали! Поїхали! Поставте пояс на кін, хлопці. Давайте! Це бій 50 на 50", - заявив про це британець в Instagram .
До слова, менеджер Ф'юрі назвав терміни його повернення на ринг і потенційного суперника.
Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!