iSport

Директор Усика про можливий бій з Кабайелем: "Емоції не завадять"

Українець готовий боротися, але лише за умови наявності правильної комерційної структури.
25 червня, 14:49     Автор: Валентина Чорноштан
Олександр Усик / Getty Images

Друг гегемона у надважкій вазі та директор Usyk17 Сергій Лапін висловився щодо причини небажання Олександра Усика виходити на ринг проти претендента WBC та володаря тимчасового пояса Агіта Кабайєла.

Він зазначив, що в команді з повагою ставляться до німецького бійця, але в даному випадку мова йде виключно про бізнес-складову. За словами Лапіна, Олександр протягом усієї кар’єри доводив свій статус, і зараз питання вже не в тому, кому і що він винен, а в тому, яке шоу можна організувати навколо потенційної зустрічі.

Тут немає нічого особистого, але поєдинки такого масштабу не влаштовуються через соціальні мережі чи тиск з боку публіки. Серйозна пропозиція від серйозних людей, правильна комерційна структура, телетранслятори та підтримка організаторів — саме так створюються найбільші поєдинки.

Нічого особистого й жодних емоцій не завадять цьому поєдинку з Агітом відбутися. Але якщо за цим поєдинком не буде серйозної комерційної структури, тоді його буде важко виправдати. Якщо з’явиться відповідна можливість, бій відбудеться. Якщо ні — існують інші варіанти та інші великі можливості.

Раніше Лапін розповів про несподіваний поворот у кар’єрі українського чемпіона.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!