iSport

Усик приголомшив заявою, відмовившись від усіх своїх титулів

Український чемпіон зробив вакантними усі пояси.
26 червня, 19:20     Автор: Ігор Міщук
Олександр Усик / Getty Images

Чемпіон світу за версіями WBC, WBA та IBF у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) оголосив, що зробив усі пояси вакантними.

Український боксер записав спеціальне відеозвернення в Instagram, повідомивши про своє рішення.

Читайте також: Рішення щодо майбутнього Усика буде ухвалено до кінця тижня

"Сьогодні гарний день сказати про те, що я хочу залишити всі свої пояси, якими зараз володію. Зробити їх вільними, щоб хлопці, які стоять у черзі за ними, боксували. Друзі, я залишаю пояси, але не йду зі спорту, тому що в мене є last dance.

Усім хочу подякувати, з повагою ставлюсь до всіх організацій. Хочу всім подякувати і сказати: "Далі - більше". Слава Богу за все! Слава Україні!" - заявив Усик.

[просмотреть содержимое]

Нагадаємо, раніше Всесвітня боксерська рада зобов'язала Усика провести бій проти тимчасового чемпіона WBC Агіта Кабаєла, надавши сторонам час до 30 червня, щоб домовитися про поєдинок.

У своєму останньому бою, який відбувся 23 травня, Усик здобув перемогу технічним нокаутом в 11-му раунді над кікбоксером Ріко Верховеном.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!