iSport

Уайт різко відповів Хірну на погрози зірвати бій Ф'юрі – Джошуа

Чи відбудеться нарешті бій?
16 серпня, 13:49     Автор: Валентина Чорноштан
Дана Уайт / Getty Images

Довгоочікуваний бій між Тайсоном Ф'юрі та Ентоні Джошуа попередньо заплановано на листопад у Нью-Йорку, проте проведення мегафайту поки що залишається під питанням.

Сторона Джошуа вимагає додаткової компенсації за перенесення поєдинку з Великої Британії до США і погрожує зірвати угоду. При цьому перша прес-конференція боксерів запланована вже на кінець серпня.

Промоутер події Дана Уайт зізнався, що не знає, чи завершаться переговори успіхом. За його словами, організатори вже домовилися з телебаченням та ареною, а тепер рішення залишається за самими боксерами та їхніми командами, пише Bloody Elbow.

Уайт також зазначив, що Ф'юрі та Джошуа мали зустрітися ще багато років тому. Тепер сторони намагаються реалізувати довгоочікуваний поєдинок, але часу на вирішення всіх питань залишається дедалі менше.

Тим часом Хргович розкрив план на бій з Ітаумою.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!