Мунгія проведе реванш із кривдником після сенсаційної поразки нокаутом
Колишній чемпіон світу у першій середній вазі Хайме Мунгія (44-2, 35 КО) проведе реванш проти француза Бруно Сураса (26-0-2, 5 КО), який сенсаційно нокаутував його у першому бою.
Другий поєдинок мексиканця та француза відбудеться 3 травня у столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді, повідомляє The Ring.
Читайте також: Сауль Альварес битиметься за звання абсолютного чемпіона
Бій пройде в рамках боксерського шоу, головною подією якого стане поєдинок за звання абсолютного чемпіона суперсереднього дивізіону між Саулем Альваресом і Вільямом Скуллом.
Нагадаємо, що перший бій Мунгії та Сураса відбувся у грудні минулого року, а французький андердог здобув несподівану перемогу нокаутом у шостому раунді.
Раніше повідомлялося, що Теренс Кроуфорд відреагував на анонс бою Сауля Альвареса, підколовши мексиканця.
Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!