iSport

Арсенал Зінченка програв Борнмуту Забарного

Столичний колектив зазнав домашньої поразки.
3 травня, 21:28     Автор: Антон Федорців
Борнмут / Getty Images

"Каноніри" поступово заволоділи ініціативою. За перші півгодини Арсенал змарнував кілька нагод забити. Зокрема, Райс і Мартінеллі відправили м'яч повз ворота, а з пострілом Троссара впорався Кепа.

На 34-й хвилині лондонці таки відкрили рахунок. Райс після передачі Едегора прокинув м'яч повз Кепу та відправив у порожні ворота. До перерви Борнмут не реалізував кілька моментів. Еванілсону (двічі) та Клюйверту забракло влучності.

Початок другої половини видався спокійнішим. Та в середині тайму "вишні" змінили перебіг подій. Гості відзначилися двічі за короткий проміжок часу. Спершу Гюйсен переправив головою у кут аут від Семеньйо, а далі Еванілсон заштовхав у сітку навіс із кутового.

Арсенал влаштував фінальний штурм, але відігратися не зумів. Не допоміг і Олександр Зінченко, який вийшов на 86-й хвилині з лави запасних. Тим часом Ілля Забарний відіграв усі 90 за "вишень". "Каноніри" залишаються на 2-й сходинці (67 очок). Тим часом Борнмут піднявся на 8-ме місце (53 пункти).

Статистика матчу Арсенал – Борнмут 35-го туру чемпіонату Англії

Арсенал – Борнмут – 1:2
Голи:
 Райс, 34 – Гюйсен, 67, Еванілсон, 75

Очікувані голи (xG): 1.43 - 1.06
Володіння м'ячем: 51 % - 49 %
Удари: 13 - 9
Удари у площину: 4 - 2
Кутові: 2 - 3
Фоли: 7 - 16

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!