Реал мінімально переграв Ювентус завдяки голу свого вихованця
У рамках 1/8 фіналу Клубного чемпіонату світу Реал зустрівся з Ювентусом.
Матч вийшов досить цікавим, хоч і не багатим на голи.
В першій половині зустрічі команди грали на рівних, навіть трохи краще виглядали "б'янконері", проте, відкрити рахунок нікому не вдалось.
В другій 45-хвилинці "вершкові" показали набагто більше бажання ніж до перерви, створюючи момент за моментом. Один з них став результативним.
Гонсало Гарсія приніс перемогу своїй команді, відзначившись з асисту Трента Александера-Арнольда, для якого це перша гольова в футболці мадридців
Getty Images
Відзначимо, що Гарсія проводить проривний турнір. На його рахунку 3 гола, більше тільки у Анхеля ді Марії, який вже вилетів разом з Бенфікою.
Читайте також: Клубний чемпіонат світу-2025: Челсі виграв турнір, розгромивши у фіналі ПСЖ
Реал Мадрид - Ювентус 1:0
Гол: Гарсія, 54.
Реал: Куртуа — Александер-Арнольд, Рюдігер, Гюйсен, Ф. Гарсія — Вальверде (Себальйос, 90), Чуамені, Беллінгем — Гюлер (Модрич, 77), Гонсало (Мбаппе, 68), Вінісіус.
Ювентус: Ді Грегоріо — Калулу, Ругані (Гатті, 86), Келлі (Гонсалес, 59) — Алберту, Локателлі (Маккенні, 86), Тюрам, Камб’язо — Консейсан (Костич, 60), Коло Муані, Їлдиз (Копмейнерс, 71).
Попередження: Беллінгем
Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!