iSport

Ліверпуль розібрався з Астон Віллою

"Червоні" перервали смугу невдач.
1 листопада, 23:59     Автор: Антон Федорців
Ліверпуль – Астон Вілла / Getty Images

У першій третині поєдинку гострішими були "віллани". Роджерс влучив у стійку з дистанції, а постріл Кеша з рикошетом Мамардашвілі перевів у хрестовину. Мерсисайдці після напівмоментів відповіли голом Екітіке з офсайду.

По-справжньому ж вийти вперед Ліверпуль зумів у доданий час. У власних володіннях "наварив" кіпер Мартінес, віддавши неточний пас Торресу. Салах прочитав епізод і відправив м'яч у незахищені ворота.

Контролювали ситуацію "червоні" в другому таймі. Подвоїти перевагу чемпіону Англії вдалося на 58-й хвилині. Це Гравенберх отримав передачу Мак Аллістера та з підступів до штрафного відправив м'яч у сітку.

Астон Вілла розмочити рахунок не змогла. Ліверпуль після чотирьох поразок поспіль взяв три пункти та піднявся у топ-трійку (18 очок). Натомість бірмінгемці залишилися в середині таблиці Прем'єр-ліги (15 пунктів).

Статистика матчу Ліверпуль – Астон Вілла 10-го туру чемпіонату Англії

Ліверпуль – Астон Вілла – 2:0
Голи:
 Салах, 45+1, Гравенберх, 58

Очікувані голи (xG): 1.09 - 0.30
Володіння м'ячем: 54 % - 46 %
Удари: 16 - 10
Удари у площину: 4 - 3
Кутові: 1 - 4
Фоли: 13 - 11

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!