Аль-Шабаб розірвав угоду з Бущаном
Аль-Шабаб і Георгій Бущан офіційно розірвали контракт.
Нагадаємо, що український голкіпер перейшов до саудівської команди в січні 2025 року, проте сезон 2025/26 він провів на правах оренди в Поліссі.
Наразі трудові відносини між Георгієм та Аль-Шабаб анульовані за взаємною згодою сторін.
▫️ #الشباب يخالص الحارس الأوكراني "بوشان" pic.twitter.com/hpmkH6XAfU
— نادي الشباب السعودي (@AlShababSaudiFC) June 24, 2026
Загалом за саудівський клуб голкіпер зіграв 13 матчів, у яких пропустив 28 голів.
Тим часом колишня команда Бущана підписала нападника ПСЖ.
Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!