iSport

Директор Лейпцига про загадкову хворобу Діоманде на тлі чуток про Реал

Визнав це цікавим, але поставив умову.
4 серпня, 14:48     Автор: Валентина Чорноштан
Ян Діоманде / Getty Images

Директор Лейпцига Марсель Шефер прокоментував відсутність Яна Діоманде на передсезонних зборах на тлі чуток про можливий перехід до Реала, повідомляє Get Football News Germany.

Нагадаємо, що раніше вінгер висловив зацікавленість у переході до Реала і, як повідомлялось раніше , розраховував уникнути участі в передсезонних зборах Лейпцига в Австрії.

Зазначається, що Шефер підтвердив, що інтерес до 19-річного форварда з боку топ-клубів дійсно існує, тому цілком природно, що Діоманде зосереджений на своєму майбутньому.

При цьому директор підкреслив, що говорити про трансфер передчасно, але вони поважають право футболістів обговорювати своє майбутнє з родиною та агентами, проте після одужання Діоманде повинен повернутися до складу команди.

До речі, Барселона готова поборотися з мадридським Реалом за підписання Родрі.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!