iSport

"За героїчну оборону свого двору на Оболоні": Алієву нагадали про його статус УБД

Ексфутболіст нарвався на критику на тлі скандалу з керуванням авто у стані алкогольного сп'яніння.
9 жовтня, 17:50     Автор: Ігор Міщук
Олександр Алієв / ПРОФУТБОЛ Digital

Ветеран російсько-української війни Олег Симороз відреагував на інформацію, що колишнього гравця Динамо та збірної України Олександра Алієва було визнано винним в керуванні автомобілем у нетверезому стані.

Військовий, який раніше вже критикував ексфутболіста, знову висловився про те, як той отримав статус учасника бойових дій, яким нібито намагався виправдати себе в суді.

Читайте також: Алієв отримав покарання за керування авто в нетверезому стані

"Адвокат Алієва наполягав, що його підзахисний є військовослужбовцем та учасником бойових дій, відтак, матеріали мали складати ВСП. Суд відмовив у врахуванні таких доводів, посилаючись на те, що стороною захисту не надано доказів, що Алієв на момент вчинення правопорушення перебував при виконанні службових обовʼязків. Спортивки та Гєлік, ну так, справді не дуже схоже на військову службу.

Звертаю увагу Київський міський територіальний центр комплектування, що Олександр Алієв неодноразово ухилявся від повісток Оболонського ТЦК по мобілізації, ховаючись від служби в так званих "ДФТГ", де в його обов’язки під час дії воєнного стану входить відвідування VIP-ложі стадіону Динамо, дегустація раків, пива та кальянів, а також бухе кермування тактичним автомобілем Mersedes-Benz G-350.

Дуже сподіваюсь, що цього клоуна колись призвуть на справжню військову службу і ТЦК перестане його покривати.

Наголошую, що Олександр Алієв попри його пафосні інтерв’ю про "службу в армії" як військовослужбовець не має жодного відношення до бойової 112-ї бригади Збройних Сил України. Мені як ветерану цієї бригади бридко дивитись, як цей алкаш намагається примазатись до бойової частини, при цьому солоденько ночує вдома в Києві після випитих чарок.

Реальної участі в бойових діях цей клоун також не брав, але використовуючи звʼязки в командуванні Сил територіальної оборони, за героїчну оборону свого двору на Оболоні він отримав статус учасника бойових дій, яким тепер він користується, наприклад, в суді, виправдовуючи своє бухе управління автомобілем", - написав Симороз у Facebook.

Нагадаємо, раніше Симороз уже звинувачував Алієва у брехні щодо служби в ЗСУ та неправомірному отриманні статусу УБД.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!