iSport

Шандрук провів ювілейний матч, Полтава оновила антирекорд

Підсумки зустрічі 17 туру.
21 лютого, 13:45     Автор: Валентина Чорноштан
Верес / Getty Images

Напередодні Верес обіграв Полтаву в рамках 17-го туру УПЛ. Обидві команди відзначилися досягненнями, однак якщо одна показала позитивний результат, то інша встановила антирекорд.

Тренер господарів поля Олег Шандрук провів 60-й матч на чолі Вереса в рамках основного етапу УПЛ. Загалом у його активі 18 перемог, 19 нічиїх і 23 поразки, повідомляє офіційний сайт чемпіонату України .

А ось суперники оновили свій антирекорд: Полтава пропускає вже в 15 матчах поспіль у рамках УПЛ. У команди 41 пропущений гол, це найгірший показник поточного сезону.

Полтавська команда посідає останню сходинку в таблиці чемпіонату України, а Верес розташовується на 9-му місці.

Також 20 лютого, крім матчу Вереса, зіграло і Динамо Київ проти львівської команди, дізнатися результат зустрічі можна на нашому сайті .

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!