Нападниця збірної України вибула з важкою травмою
Нападниця збірної України та Селтік Сіті Ніколь Козлова отримала важку травму.
Напередодні "синьо-жовті" були розгромлені Англією у відборі до ЧС-2027. На старті матчу Козлова отримала травму і була замінена.
Як з'ясувалося пізніше, у футболістки розрив хрестоподібних зв'язок коліна. При цьому, зазначимо, що це її друга така травма, раніше Козлова травмувала коліно 2019 року.
"Травма хрестоподібних зв'язок. Серце розбите. Я відчувала себе на вершині світу. Грала у свій найкращий футбол. Відчувала себе вільною. Жила мрією, заради якої так наполегливо працювала - і в одну мить усе розсипалося на мільйон шматочків. Я так чекала того, що попереду", - написала Козлова у своєму "Інстаграмі".
У Селтіку вже також офіційно підтримали українку, заявивши, що тепер на неї чекає довгий період реабілітації.
Раніше також із тією ж травмою вибув і вінгер Реала .
Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!