Команда, яка вилетіла з УПЛ, розпрощалася зі спортивним директором
За підсумками сезону 2025/26 ФК Олександрія вилітає з вищого дивізіону чемпіонату України.
Напередодні прес-служба "містян" повідомила про припинення співпраці зі спортивним директором Євгеном Кочергою.
У заяві клубу подякували функціонеру за внесок у розвиток команди, спортивну стратегію та результати, відзначивши його професіоналізм і відданість роботі.
Нагадаємо, що в червні 2025 року цю посаду залишив Іван Телько, а його місце зайняв Кочерга, який пропрацював там дотепер.
До речі, ще один фахівець не продовжить роботу, адже молодіжна збірна України звільнила головного тренера.
Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!