iSport

Визначено місце проведення гостьового матчу України з ісландцями у відборі ЧС-2026

Поєдинок кваліфікації прийматиме найбільша арена Ісландії.
14 липня, 19:42     Автор: Ігор Міщук
Лейгардальсведлюр / ksi.is

Стало відомо місце проведення гостьового матчу збірної України проти Ісландії у третьому турі кваліфікації чемпіонату світу-2026.

Як повідомляє офіційний сайт УАФ із посиланням на УЄФА, ісландці приймуть українців у столиці Рейк'явіку на стадіоні Лейгардальсведлюр. Арена є найбільшою в країні та здатна вмістити 9500 глядачів на футбольних матчах.

Поєдинок відбудеться 10 жовтня і розпочнеться о 21:45 за київським часом.

Читайте також: Рейтинг ФІФА: Україна пішла вгору, Аргентина обійшла Францію, а Іспанія залишилася лідером

До цього збірна України у відборі ЧС-2026 також проведе номінально домашній матч із Францією (5 вересня) та зустрінеться на виїзді з Азербайджаном (9 вересня).

Нагадаємо, що українська національна команда у кваліфікації світової першості зіграє у групі D, де її суперниками будуть зазначені три збірні.

Переможці 12 відбіркових груп отримають прямі путівки у фінальну стадію ЧС. 12 команд, що посядуть другі місця, та чотири найкращі переможці груп Ліги націй УЄФА-2024/2025, які фінішують нижче другого місця на груповому етапі європейської кваліфікації, візьмуть участь у стикових мінітурнірах.

Нагадаємо, на ISPORT доступні календар і результати матчів збірної України.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!