iSport

Маліновський виділив головний позитив перемоги над Ісландією

Ветеран яскраво повернувся до лав "синьо-жовтих".
11 жовтня, 11:52     Автор: Антон Федорців
Руслан Маліновський (у центрі) / УАФ

Півзахисник збірної України Руслан Маліновський оформив дубль в протистоянні з національною командо Ісландії. Хавбек підсумував перформанс "синьо-жовтих" у коментарі після поєдинку, повідомляє Суспільне Спорт.

"Головне це перемога. Я пам'ятаю матч у 2017 році тут, ми багато володіли м'ячем, били по воротах, але рахунок був іншим, у підсумку 0:2 програли. Цього разу була важка гра, вони в інший футбол грають, є молоді, перспективні хлопці.

Головним був результат, але й використали всі нагоди, що в нас були. Звичайно, після цієї гри буде більше інформації, будемо краще готові до "домашнього" матчу-відповіді, який гратимемо у Польщі. Дуже щасливий, що повернувся, забив м'яч, що перемогли. Але зараз головне відновитися, бо проти Азербайджану теж треба 90 хвилин концентрації й максимальної самовіддачі", – заявив півзахисник.

Україна набрала 4 очки після трьох турів. Тим часом в активі острів'ян залишилося 3 пункти. 13 жовтня підопічні Сергія Реброва протистоятимуть збірній Азербайджану.

Тим часом хавбек Георгій Судаков виклав у мережу світлину з наслідками травми.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!