Учасники Олімпійських ігор можуть отримати грант
Учасники Олімпійських ігор, починаючи з Мілана-2026, зможуть претендувати на грант від МОК.
Про це повідомив голова комісії спортсменів Пау Газоль. Як він заявив, ця виплата призначена не тільки для медалістів, а й для всіх атлетів.
Додамо, що розмір гранту становитиме 10 тисяч доларів. Водночас він відповідає антидопінговим та етичним вимогам і розглядається як визнання шляху спортсменів до Олімпіади.
До речі, на кожен чотирирічний цикл виділятиметься 140 млн доларів, що дозволить надати гранти приблизно 14 тисячам олімпійців.
Раніше МОК заборонив трансгендерним спортсменкам змагатися з жінками.
Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!