iSport

"Свині, тут вам не раді": У Грузії спалахнули протести через росіян на ЧС-2025 з фехтування

Так званим "нейтральним" спортсменам з військовими званнями країни-терориста влаштували спекотний прийом.
27 липня, 21:02     Автор: Ігор Міщук
У Тбілісі проходять протести через допуск до змагань росіян / Getty Images

Під час чемпіонату світу з фехтування-2025 у столиці Грузії Тбілісі спалахнули протести через допуск до змагань так званих "нейтральних" російських спортсменів.

Близько четвертої ранку місцеві активісти прийшли до готелю, де розміщуються представники країни-терориста, і запустили феєрверки, розбудивши делегацію.

[просмотреть содержимое]

Також вони розгорнули банер із написом: "Русскіє свині, тут вам не раді! Сьогодні феєрверк, а завтра будуть "Гради".

Удень місцеві жителі та українці також зібралися біля Олімпійського палацу спорту в Тбілісі, влаштувавши протестні акції через присутність росіян на змаганнях.

Читайте також: "Чудова робота, федераціє": Харлан відреагувала на допуск безпрапорних спортсменів на чемпіонат світу

"Вони фехтують у Тбілісі й вбивають в Україні", "Спорт поза політикою? Скажіть це тим, хто загинув на війні!", "Білий прапор у росії має бути на полі бою, а не на фехтувальній доріжці чемпіонату світу", - із такими гаслами вийшли протестувальники, повідомляє Федерація фехтування України.

Getty Images

Getty Images

Getty Images

Раніше Міжнародна федерація фехтування допустила на ЧС-2025 фехтувальників із так званим "нейтральним" статусом, серед яких спортсмени з російськими військовими званнями: майор Софія Вєлікая, лейтенант Яна Єгорян, прапорщик Ольга Нікітіна.

Нагадаємо, що на чемпіонаті світу з фехтування у Тбілісі Україна здобула вже три медалі. Влада Харькова стала чемпіонкою у змаганнях шпажисток, а Нікіта Кошман та Аліна Комащук - бронзовими призерами у чоловічій шпазі та жіночій шаблі відповідно.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!