iSport

Україна завоювала чотири медалі Всесвітніх ігор у веслуванні на човнах "Дракон"

Дві із взятих українцями нагород найвищого ґатунку.
10 серпня, 10:38     Автор: Ігор Міщук
Україна виборола чотири нагороди / Спортивний комітет України

Збірна України з веслування на човнах "Дракон" виборола чотири медалі Всесвітніх ігор-2025, які проходять у китайському Ченду.

Українські спортсмени взяли золоті нагороди у змаганнях 8-місних човнів на 500 метрів, а також у гонці-переслідуванні 10-місних човнів на 2000 метрів.

Читайте також: Лабунець і Кривицька принесли Україні перше "золото" Всесвітніх ігор

Також на рахунку українців срібло у змаганнях 10-місних човнів на 500 метрів та бронза у заїзді 10-місних човнів на 200 метрів.

Збірну України з веслування на човнах "Дракон" на Всесвітніх іграх-2025 представляли: Віктор Свиридюк, Микола Верховецький, Юрій Бардашевський, Сергій Семенюк, Олександр Кальмус, Данило Кухарук, Олеся Матвієнко, Анастасія Мазуренко, Ольга Бураго, Сніжана Жигайло, Катерина Петренко, Олена Скворцова.

Раніше повідомлялося, що український каратист Різван Талібов тріумфував на Всесвітніх іграх.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!