Магучих візьме участь у чемпіонаті України
Ярослава Магучих підтвердила, що має намір взяти участь у чемпіонаті України, повідомляє «Суспільне» .
Нагадаємо, що спортсменка не брала участі в національних змаганнях з 2021 року. Перед Олімпіадою в Токіо Магучих виграла золото.
У цьому ж сезоні Магучих уже двічі брала участь у національних турнірах, вигравши золото на турнірі ім. Дяченка та на чемпіонаті України в приміщенні.
Тепер же спортсменка має намір взяти участь у турнірі у Львові, який відбудеться 10–12 липня.
Також у Львові змагатиметься Ірина Геращенко. А ось чинна чемпіонка України Юлія Левченко поки що не визначилася з участю.
Напередодні Ярослава Магучих виграла золото Континентального туру .
Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!