iSport

US Open-2025: визначилися фіналістки, Осака і Пегула не пройшли в головний матч

Стало відомо, хто розіграє титул.
5 вересня, 08:18     Автор: Василь Войтюк
Анісімова та Осака / Getty Images

У рамках жіночого одиночного розряду Відкритого чемпіонату США відбулися півфінальні поєдинки.

У першому матчі Аріна Сабаленка зустрілася з американкою Джессікою Пегулою. У стартовому сеті господиня турніру віддала свою подачу за рахунку 2:3, але потім виграла чотири гейми поспіль і забрала першу партію.

Здавалося, після такого №4 світового рейтингу повинна дотискати "нейтралку", але все ж Сабаленка більше не віддала жодного гейму на своїй подачі і вийшла в черговий фінал.

1/2 фіналу
Аріна Сабаленка - Джессіка Пегула (США) - 4:6, 6:3, 6:4

У другому півфіналі японка Наомі Осака, яка раніше встановила цікаве досягнення , зустрічалася з американкою Амандою Анісімовою.

Ситуація тут була чимось схожа. Перший сет виграла Осака на тай-брейку, а в другому Анісімова взяла реванш і також у "перестрілці". У фінальній партії дівчата раз по раз легко вигравали гейми, не доводячи до рахунку 40:40, на жаль Осаки, один із геймів вона програла на своїй подачі.

І лише в останньому, як виявилося, геймі, дівчата грали довго, Анісімова не реалізувала два матч-боли, Осака мала два брейк-поїнти, але все ж таки сильнішою виявилася господиня змагань, яка і вийшла у фінал.

1/2 фіналу
Наомі Осака (Японія) - Аманда Анісімова (США) - 7:6(4), 6:7(3), 3:6

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!