Australian Open: нога Сачка у важкому матчі не витримала і українець програв
У півфіналі кваліфікації на Australian Open український тенісист Віталій Сачко (ATP №166) зустрівся з канадцем Ліамом Дракслем (ATP №145).
Перший сет проходив досить рівно, поки Сачко не програв гейм №4 на своїй подачі, після чого Драксль дотиснув партію. У другому сеті канадець повів із брейком набагато раніше, але Сачко перевернув гру і навіть мав два сет-боли, але не зумів їх реалізувати. Проте за рахунку 6:5 українець знову реалізував брейк і виграв сет.
Третя партія виявилася дуже напруженою. Тенісисти обмінювалися вдалими брейками і в один момент Сачко повів із рахунком 5:3 і навіть мав матч-бол на своїй подачі, який не зміг реалізувати.
Віталій Сачко
Усе перейшло до тай-рейку, Віталій до цього моменту вже неабияк втомився і ледве стояв на ногах, але боротьбу продовжував. Але за рахунку 7:7 проблеми з лівою ногою вже просто не дали українцеві змоги матч продовжувати, він програв три останні розіграші і вибув із боротьби.
Australian Open, 2-й раунд кваліфікації
Віталій Сачко (Україна) - Ліам (Драксль) - 4:6, 7:5, 6:7 (7)
Читайте також: Три українки отримали посів на Australian Open
Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!