iSport

Світоліна здолала безпрапорну суперницю на шляху до чвертьфіналу турніру в Німеччині

Українська тенісистка здобула вольову перемогу у трьох сетах.
23 червня, 21:18     Автор: Ігор Міщук
Еліна Світоліна / Getty Images

Українська тенісистка Еліна Світоліна (№8 WTA) вийшла у чвертьфінал трав'яного турніру WTA 500 у німецькому Бад-Гомбургу.

Українка стартувала на змаганнях з другого раунду і у своєму першому матчі здобула вольову перемогу у трьох сетах над так званою "нейтралкою" з російським паспортом Людмілою Самсоновою (№37 WTA) з рахунком 3:6, 6:3, 6:2.

Читайте також: Калініна перемогла в українському дербі на початку турніру в Істборні

Суперниці провели на корті 2 години 13 хвилин. Українка за матч чотири рази подала навиліт, припустилася трьох подвійних помилок і реалізувала десять з 11 брейк-поїнтів.

Це була перша очна зустріч тенісисток.

WTA 500, Бад-Гомбург, Німеччина
Друге коло

Еліна Світоліна (Україна) - Людміла Самсонова (нейтральний статус) 3:6, 6:3, 6:2

У чвертьфіналі суперницею Світоліної стане китаянка Ван Сіньюй.

Раніше повідомлялося, що Юлія Стародубцева завершила виступ на турнірі в Істборні.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!