Гемілтон - переможець Гран-прі Великої Британії, Ферстаппен - другий, Норріс - третій

Семиразовий чемпіон світу вдев'яте тріумфував на домашній трасі.
7 липня, 18:33
Льюїс Гемілтон / Getty Images

В Великобританії відбулося гран-прі Формули-1.

Переможцем заїзду став місцевий гонщик Мерседес Льюїс Гемілтон, який на 2,192 секунди випередив Макса Ферстаппена (Ред Булл), що став другим.

Трійку замкнув ще один британець Ландо Норріс (МакЛарен), одразу за ним фінішував його напарник по команді Оскар Піастрі, а п'ятим фінішував Карлос Сайнс (Феррарі).

Гемілтон вдев'яте тріумфував на трасі Сільверстоун та став шостим переможцем Гран-прі в поточному сезоні.