iSport.ua

Новачок у Формулі-1 готує власний двигун

Інтрига триватиме до 2029 року.
Сьогодні, 13:21       Автор: Валентина Чорноштан
Каділлак логотип / Getty Images
Каділлак логотип / Getty Images

У поточному сезоні команда Каділлак використовує двигуни Феррарі, проте керівник команди Ден Таурісс оприлюднив плани на 2029 рік.

За наявною інформацією, у американської команди з'явиться власна силова установка, і вона передбачає створення турбодвигуна V6.

Однак зараз активно обговорюється й альтернативний сценарій - можливий перехід у майбутньому на двигуни V8.

Також керівник Каділлака заявив, що остаточне рішення поки що залишається відкритим і на них чекає ще безліч раундів переговорів з виробниками силових установок.

До речі, ФІА забороняє новинку Мерседес  після скарги Феррарі.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Кадилак

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK