Новачок у Формулі-1 готує власний двигун
Інтрига триватиме до 2029 року.
Каділлак логотип / Getty Images
У поточному сезоні команда Каділлак використовує двигуни Феррарі, проте керівник команди Ден Таурісс оприлюднив плани на 2029 рік.
За наявною інформацією, у американської команди з'явиться власна силова установка, і вона передбачає створення турбодвигуна V6.
Однак зараз активно обговорюється й альтернативний сценарій - можливий перехід у майбутньому на двигуни V8.
Також керівник Каділлака заявив, що остаточне рішення поки що залишається відкритим і на них чекає ще безліч раундів переговорів з виробниками силових установок.
До речі, ФІА забороняє новинку Мерседес після скарги Феррарі.
Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!