Ред Булл визнав свою провину в аварії Ферстаппена
Команда принесла вибачення Максу після жахливої аварії в Австрії.
Макс Ферстаппен / Getty Images
Керівник Ред Булл Лоран Мекіс взяв на себе відповідальність за аварію Макса Ферстаппена у кваліфікації Гран-прі Австрії.
Нагадаємо, що нідерландець занадто глибоко увійшов у поворот, внаслідок чого втратив контроль і виїхав з траси, що спричинило появу жовтого прапора.
Як заявив Мекіс, команда втратила аеродинамічну стабільність задньої осі, через що пілот не зміг утримати болід у дев’ятому повороті.
Як повідомляє джерело Motorsport-Total , Ред Булл вибачився перед Ферстаппеном і наголосив, що головне — його стан.
До речі, пілот «Феррарі» висловився щодо інциденті та пілоті Мерседеса, який здобув поул.
Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!