Гемілтон проводить свій 300-й Гран-прі в кар'єрі

Раніше подібне підкорилося лише 5 пілотам.
2022 г., 24 липня, 16:18
Льюїс Гемілтон / Getty Images

У Ле-Кастелле на трасі Поль Рікар проходить дванадцятий етап сезону Формули 1 2022 - Гран-прі Франції.

З четвертого місця стартував пілот Мерседес Льюїс Гемілтон, для якого ця гонка стала знаменною, оскільки Льюїс вийшов на старт своєї 300-ї гонки в кар'єрі.

Тим самим британець став лише шостим гонщиком в історії Формули 1, якому підкорилася подібна віха. До нього подібним могли похвалитися Кімі Райкконен (349), Фернандо Алонсо (345), Рубенс Баррікелло (322), Міхаель Шумахер (306) та Дженсон Баттон (306).

У попередніх 299 Гран-прі сер Льюїс 103 рази фінішував першим, 103 рази завойовував поул, 186 разів піднімався на подіум, встановив 60 найшвидших кіл і найголовніше - 7 разів ставав чемпіоном світу.