Гран-прі Нідерландів: Феррарі стали найкращими у другій практиці, Гемілтон - третій

2022 г., 2 вересня, 18:45
Шарль Леклер / Getty Images

У п'ятницю, 2 вересня, у Зандворті відбулася друга практика Гран-прі Нідерландів Формули 1.

Найкращим за підсумками вільного тренування став пілот Феррарі Шарль Леклер (1:12.345), який був шостим у першій практиці.

Другий результат продемонстрував його напарник по команді Карлос Сайнс (+0.004), а третій час показав гонщик Мерседес Льюїс Гемілтон (+0.072).

Лідер нинішнього чемпіонату Макс Ферстаппен (+0.697) із Ред Булл став за підсумками вільного тренування восьмим.

Ближче до кінця практики заїзди переривалися через виліт у гравій гонщика Альфа Таурі Юкі Цуноди.

Гран-прі Нідерландів. Друга практика:

Джерело: formula1.com

Нагадаємо, що гонка Гран-прі Нідерландів відбудеться у неділю, 4 вересня.

На ISPORT можна ознайомитися з особистим заліком пілотів та становищем команд у кубку Конструкторів.