Феттель: Перегони стають спортом для еліт - зараз я навряд чи пробився б у Ф1

Себастьян поскаржився на фінансовий аспект, який не дозволяє великій кількості людей брати участь в автоспорті.
21 вересня, 20:09
Себастьян Феттель / Getty Images
Себастьян Феттель / Getty Images

Формула 1 завжди була дорогим задоволенням як для команд, так і для самих пілотів, для яких фінансова підтримка спонсорів останнім часом стала просто необхідною.

4-кратний чемпіон світу Себастьян Феттель вважає, що гонки (не тільки Ф1, а й навіть картинг) все більше стають задоволенням для "еліт".

"Гонки стають все дорожчими і дорожчими", - цитує Себа GP Fans. "Якби мені довелося почати зараз, якби мені сьогодні знову було сім, я не впевнений, що в мене це вийшло б, просто тому, що вам потрібна фінансова підтримка в дуже, дуже ранньому віці".

"Це перетворило гонки в елітний вид спорту. Сподіваюся, ми робимо правильні дії, особливо щодо картингу, щоб зробити його більш доступним. Навколо було занадто багато грошей, і занадто багато грошей було кинуто виробникам, різним дилерам і командам. Так що їх важко звинувачувати, їм теж потрібно заробляти на життя та виживати”.

Читайте також: Гран-прі Монако залишиться у Формулі-1 до 2025 року

Себастьян навів приклад Формули 1, яка цього сезону ввела стелю витрат, намагаючись обмежити витрати команд на виробництво, що має зрівняти їхні шанси.

"Можливо, проблема в тому, що загалом автоспорт став надто професійним, а крім професіоналізму є ще й фінансовий аспект".

"Я маю на увазі, подивіться на Формулу 1. Тепер ми маємо ліміт бюджету, щоб спробувати протистояти цьому, але до того, як ми вступили в цю еру, не було жодних обмежень. Команди витрачали більше грошей, ніж у них було, і це стосується всіх команд. Очевидно, що ті, хто має більше, витрачають ще більше. Це не так просто виправити".

Нагадаємо, що після цього сезону Себастьян Феттель завершить кар'єру, але він вже підтвердив свою участь у Гонці чемпіонів-2023.


x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK