Ферстаппен - дворазовий чемпіон світу з Формули-1

Нідерландський пілот завоював другий титул поспіль.
2022 г., 9 жовтня, 11:38
Макс Ферстаппен

У Японії пройшов черговий етап Гран-прі Формули-1. Переможцем гонки став нідерландець Макс Ферстаппен, для якого це вже 12-та перемога на перегонах у 2022 році.

Завдяки цій "вікторії" гонщик Red Bull став недосяжним для своїх суперників у чемпіонських перегонах і другий рік поспіль став переможцем сезону у Формулі-1.

Дивіться на сайті: Особистий залік пілотів у сезоні-2022

Таким чином, нідерландець зрівнявся за кількістю титулів з такими пілотами, як Фернандо Алонсо, Міка Хаккінен, Емерсон Фіттіпальді, Грем Хілл, Джим Кларк і Альберто Аскарі.

Крім того, Макс став 17-м в історії багаторазовим чемпіоном світу і 11-м гонщиком, який зміг виграти мінімум два титули поспіль.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Макс Ферстаппен