Формула 1. Презентації болідів 2023 року

ISPORT представляє презентації болідів команд Формули 1 на сезон 2023 року.
31 січня, 17:15
Концепт боліда Формули 1 / autosport.com
Концепт боліда Формули 1 / autosport.com

Знайдеться дуже небагато шанувальників Формули 1, яким подобається міжсезоння. Можна було б процитувати класика, але він для опису цього періоду використовував не найкультурніші слова.

Ми ж, як і команди, потроху готуємось до нового сезону. Хтось уже оголосив дату презентації боліда 2023 року, а хтось (привіт, Мерседес) поки що її приховує, натомість публікуючи інші цікаві матеріали.

Хаас

Американська команда найдовше тягла з оголошенням дати презентації. Але при цьому вона відбулася раніше за всіх - 31 січня.

Хаас представив чорно-білу ліврею боліда VF-23 із новим титульним спонсором MoneyGram.

Ред Булл

Австрійський колектив трохи затягнув із оголошенням дати презентації. Натомість "бики" порадують своїх фанатів раніше за всіх - 3 лютого у Нью-Йорку буде представлено RB19.

Феррарі

Скудерія вирішила зробити подарунок своїм шанувальникам на День святого Валентина – італійці організують презентацію свого нового боліда 14 лютого.

Варто зазначити, що ліврея торішньої машини вийшла на 10/10. Подивимося, що вийде цього разу.

Мерседес

"Срібні стріли" поки що тримають у секреті теж визначилися, коли вони покажуть світові своє дітище. Виділяємо у календарі 15 лютого, коли Мерседес представить W14.

До того ж німці, як і роком раніше, першими опублікували відео із запуском двигуна боліда W14 наступного сезону.

Альпін

Суто французька команда, яка інтригує своїм набором пілотів, представить свою машину у Лондоні 16 лютого. Болід отримав ім'я А523.

МакЛарен

Схоже, команда вирішила залишити виклик Астон Мартін і також поставила датою презентації 13 лютого. Болід MCL37 представлять у технологічному центрі МакЛарен.

Альфа Ромео

Альфа Ромео довго тягли з анонсом нового боліда, але нарешті вирішили представити його публіці 7 лютого. Презентація пройде у Цюріху об 11:00 за київським часом.

Астон Мартін

Після завершення минулого сезону британці вирішили довго не чекати і першими оголосити дату презентації. 13 лютого команда Джеймса Бонда у Сільверстоуні проведе презентацію боліда AMR23.

Альфа Таурі

Молодші "бики" поки що претендують на те, щоб представити свій болід раніше за всіх. Франц Тост та компанія готуються до презентації АТ04, яка відбудеться у Нью-Йорку 11 лютого.

Вільямс

Команда з Гроу вирішила оголосити дату, яка із запасом випереджає решту команд (так було до того, як у справу втрутився Ред Булл). Готуємось до того, що 6 лютого Вільямс представить ліврею та болід наступного сезону.


x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK