За що оштрафували Алонсо за підсумками Гран-прі Саудівської Аравії - відео

З'явилося відео того, за що Фернандо було покарано та позбавлено подіуму.
2023 г., 19 березня, 22:59
Фернандо Алонсо / Getty Images

У Джідді завершився другий етап Формули 1 сезону 2023 року. Переможцем Гран-прі Саудівської Аравії став пілот Ред Булл Серхіо Перес.

Макс Ферстаппен після невдачі у кваліфікації та старту з 15-ї позиції зумів прорватися та фінішувати другим.

Третім же перетнув фінішну межу Фернандо Алонсо. Однак після церемонії нагородження з'явилася інформація, що стюарди "нагородили" його 10-секундним штрафом за те, що він неправильно відбув свій перший 5-секундний штраф.

Формула 1 у соціальних мережах опублікувала відео, в якому пояснили, за що пілот Астон Мартіна отримав покарання, яке позбавило його 100-го подіуму в кар'єрі.

Можна помітити, як один механік команди домкратом зачепив задню частину боліда, а інший механик рукою, ймовірно, здійснив контакт із заднім антикрилом.

Внаслідок штрафу Фернандо Алонсо опустився на одну позицію, поступившись третім місцем Джорджу Расселлу з Мерседес.